Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: Compact Disco - Te meg én
Naptár ikon
2021. szeptember 27. hétfő Adalbert napja van.
Logo
Műsor ikon
MOST ADÁSBAN: 15-19 óráig Délután... Denke Dániel
Segít a város
Elválasztó
Hírek » Dunaharaszti » Segít a város
Elválasztó

Közterület lesz. 

A dunaharaszti Rákóczi-ligeti Szent Imre Egyházközség levélben kért segítséget a dunaharaszti önkormányzattól a Szent Imre Plébániatemplom kertjének megépítéséhez. Az egyházközség tervei szerint a templomkert egy részét megnyitják, így a város összes lakója számára használható lesz. A mostani tervek megvalósításának költsége nagyságrendileg 60 millió forint, amelynek keretében díszburkolatot építenek, kertet alakítanak ki, parkolókat építenek, kiépítik a közvilágítást, illetve padokat helyeznek el. A képviselő-testület legutóbbi ülésén úgy döntött, hogy az egyházközség által kért támogatást a város költségvetéséből biztosítja.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

Hamburgereink egyedi, házi készítésű majonézzel és hagymalekvárral készülnek.

Pulled pork, CSAK nálunk, IGAZI Pulled pork szendvicsekkel is várunk és a Nápolyi pizzáinkat eredeti olasz recept alapján készítjük.

Rendelhetsz személyesen, vagy telefonon. a 0670-316-29-52-es számon.

Tony’s Burger; Tökölön a Csépi út 55-szám alatt. 
 

1238, Budapest, Szentlőrinci út

+36 1 421 8100

Cím: Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 104, 2314

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink