Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: - Lakihegy FM107
Naptár ikon
2020. július 05. vasárnap Sarolta, Emese napja van.
Idősotthont építene a katolikus egyház
Elválasztó
Hírek » Tököl » Idősotthont építene a katolikus egyház
Elválasztó

Lesz vele papírmunka. 

A Tököli Római Katolikus Egyház vezetése a képviselő-tesülethez fordult egy beadvánnyal, melyben Idősotthon létrehozásának szándékát jelezte a város vezetése felé. Ennek azonban szükséges első lépése a plébániához tartozó terület megosztása, amit az egyházközség vezetése kérelmezett is. A képviselő-testület többségi álláspontjának megfelelően Hoffman Pál tájékoztatta a kérelmezőt, hogy a terület besorolása településközpont terület, s mint ilyenen lakóépületem kívül szociális, egészségügyi, oktatási épület elhelyezhető a jelenlegi tulajdonos, a Tököli Római Katolikus Egyházközség által. Hoffman Pál polgármester tájékoztatásában jelezte, hogy a jelenlegi településszabályozási folyamatban javaslat érkezett a terület jelenlegi műemléki környezet lehatárolási szabály megváltoztatására oly módon, hogy az örökségvédelmi hatóság által is lehatárolt területeken a beépítési lehetőség szűnjön meg.

Fotó: utazzitthon.hu

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

A kreatív formatortáktól a legegyszerűbb házisüteményekig mi mindent elkészítünk. Fogyaszd helyben vagy elvitelre, de kiszállítst is kérhetsz….
Legyen az baráti-családi rendezvény, születésnap, keresztelő, ballagás, céges rendezvény, legény vagy lánybúcsú a tortáinkkal még emlékezetesebbé teszzük a pillantokat. 

Szigetszentmiklóson a Lakihegyi Lakóparkban / Színes Lakóparkban a Szivárvány utca 2-szám alatt.

100% pénzvisszafizetési garancia minden termékünkre! Szigetszentmiklóson, az Ifjúság útja 1. szám alatt.

Térjen be hozzánk és kóstolja meg rabul ejtő ízeinket!
Kimagasló hús minőséggel! Taksony Fő út 30; a focipályával szemben! Telefonszámunk: 06 24 663-006
Könnyű parkolási lehetőséggel…

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink